Butikker

Here you can find an overview of Ditur's stores with addresses and opening hours.

Faucon Sector

F10085

Ser du etter et bedre tilbud?

VI FORSTÅR! Men... Husk at vi har prisgaranti, så kontakt kundeservicen vår dersom du finner produktet billigere et annet sted.

Inkl. MVA

99 dagers returrett
Autorisert forhandler
Toll og MVA inkludert
Modellserie
Utvidet garanti Les mer
Giftwrapping service
Gavepapir +49 kr

Utvidet garanti

(Fra 252 kr)

Produktbeskrivelse

Faucon Sector F10085

Faucon Sector F10085 er et 41 mm armbåndsur i rustfritt stål med et analogt urskiveuttrykk, drevet av et Seiko VJ52 kvartsverk og utstyrt med en tannkranset roterende bezel for dykketidsregistrering.

Den hvite skiven har en konsentrisk teksturert indre ring og en børstet ytre sektor delt av krysshårlinjer. Timemarkeringene på hovedposisjonene er påsatte og polerte i sølv, mens arabiske tall i sølv markerer 3, 6, 9 og 12. Sword-style visere med lume-fyll peker over en datoåpning ved 6-posisjonen. Lenken veksler mellom børstede ytterledd og polerte midtperler over en bredde på 18 mm. Urkassen lukkes med en butterfly-lås, og kronen er delvis beskyttet av sidevoktere.

Spesifikasjoner

  • Urværk: Kvarts (Seiko VJ52)
  • Funksjoner: Datovisning, Lume
  • Urkasse: Rustfritt stål, 41 mm
  • Glass: Safirbelagt mineralglass
  • Vannbestandighet: 5 ATM - tåler regn og håndvask, ikke svømming
  • Rem: Rustfritt stål, 18 mm - Universal rem

Klokken passer med alle remer merket universal i 18 mm.

Kvartsur med dykkebezel

Faucon Sector F10085 kombinerer Seiko VJ52-kaliberet med et 364/SR621SW-batteri. Seiko VJ52 er et kvartsurwerk kjent for pålitelig gangnøyaktighet og lavt strømforbruk. Den tannkransede roterende bezelen har en fullstendig arabisk og strek-basert dykketidsskala. Lume-fylte visere holder skiven lesbar i mørke. Safirbelagt mineralglass over den hvite skiven gir bedre ripebestandighet enn vanlig mineralglass.

Autorisert forhandler

Som autorisert forhandler garanterer vi at alle varer i vårt sortiment er 100% originale

Dine fordeler hos Ditur

99 dagers returrett*, rask levering og toll og MVA inkludert – så du kan handle trygt.

Visa Mastercard Vipps Klarna Google Pay Apple Pay

Mer informasjon

Generelt

SKU
F10085
EAN
5740002719115
Kjønn
Herre
Garanti
  • (Les mer) 3 års garanti
    Dette produktet er utviklet og produsert av Ditur. Vi tilbyr 3 års garanti som dekker produktet fra kjøpsdatoen. Hvis det mot formodning skulle oppstå en produksjonsfeil, kan du alltid kontakte oss direkte.
Merker
Faucon

Urverk

Type klokke
  • (Les mer) Analogt armbåndsur
    Et analogt armbåndsur er en tradisjonell klokke med visere som viser timer, minutter og sekunder på en urskive.
Urverk
  • (Les mer) Kvarts urverk
    Klokke verk er kvarts, som betyr, at det er batteridrevet. En kvarts klokke verk er enkelt å vedlikeholde og sørger for at klokken alltid går nøyaktig.
Kaliber
Seiko VJ52
Batteri
364 / SR621SW

Design

Farge på klokkeeske
Sølv
Farge på urskive
Hvit
Farge på bezel
Sølv
Farge på reim
Sølv
Rem Materiale
Rustfritt Stål
Urkasse materiale
Rustfrit Stål

Størrelse

Diameter
  • (Les mer) 41 mm
    Urkassen måler 41 mm i diameter. Diameteren er målt inkludert hele rammen og eksklusivt kronen. Diametere angitt med desimaler er avrundet til nærmeste hele tall.
Klokkereimbredde
  • (Les mer) 18 mm
    Rembredden er avstanden mellom hornene der remmen festes til urkassen. Det er også mellom hornene at du måler bredden for å finne riktig størrelse hvis du ønsker å bytte rem på klokken din.
Kompatible klokker/reimer
Universalreim

Egenskaper

Vannbeskyttelse
  • (Les mer) 5 ATM / 50 meter
    Klokken er vannbestandig til 50 meters vanntrykk (5 ATM) under statiske forhold uten bevegelse eller temperaturvariasjoner. En klokke med 5 ATM tåler regn, svette og kan skylles i ferskvann uten såpe eller salt. Selv om klokken tåler vannkontakt, fraråder vi å bruke klokken under dykking eller bading i såpevann, saltvann, innsjøvann eller lignende forhold.
Glass
  • (Les mer) Safirbelagt Mineralglass
    Klokken er utstyrt med safirbelagt mineralglass, som består av solid mineralglass med et lag av safirkrystall smeltet på overflaten. Safirkrystallene forbedrer glassets ripebestandighet, samtidig som fleksibiliteten og støtmotstanden som er karakteristisk for mineralglass bevares. Ripe- og slitestyrke måles på Mohs’ hardhetsskala, som går fra 1 til 10. Safirbelagt mineralglass ligger vanligvis på 6–7 på denne skalaen.
Type lås
Butterfly-lås
Lumen
  • (Les mer) Lumen
    Klokken er utstyrt med lumen, et selvlysende materiale som absorberer lys i løpet av dagen og avgir det i mørket. Lumen brukes oftest på urskiven, viserne eller markørene. Dette gjør det mulig å lese av tiden i omgivelser med dårlig belysning eller i fullstendig mørke.
Funksjoner
  • (Les mer) Datovisning
    Klokken er utstyrt med en datovisning som skifter hver gang timeviseren passerer klokken 12 for andre gang. Datovisningen går opp til 31 dager og må justeres manuelt i måneder med færre enn 31 dager.

Produktdetaljer

Adresse
Elmegårdsvej 38, 8361 Hasselager, DK
Kontaktinformasjon
kontakt@ditur.dk
Produsent
Ditur.dk ApS
Spesifikasjoner kan være AI-generert og inneholde feil.

Levering og retur

LEVERING

Hos Ditur.no får du rask levering på 2-5 virkedager med PostNord.

Har du stått i siste øyeblikk og manglet en gave?
Hos Ditur.no har vi løsningen på problemet ditt: Rask Levering. 

Vi sender pakker til Norge kl 11.00 alle ukens hverdager med PostNord. Levering koster 59kr for levering til post i butikk, og 89kr for hjemmelevering.

Hos Ditur.no bestreber vi oss på å levere ordren din raskt og effektivt

Har du andre spørsmål til levering, er du velkommen til å kontakte kundeservice på support@ditur.no Vi svarer innenfor 24 timer på hverdager.

 

RETURNERING

Hos Ditur selger vi kun produkter som vi har nøye utvalgt og testet for kvalitet. Derfor får du 99 dagers full returrett ved kjøp av våre produkter, som gjelder både på nett og i våre fysiske butikker.

Vi stoler på kvaliteten og prisene på produktene våre. På grunn av dette gir vi deg god tid til å revurdere om du vil beholde ditt nye kjøp, slik at du føler deg helt trygg.

Dette betyr at du i 99 dager fra kjøpsdatoen kan returnere varene dine for full refusjon, så lenge produktet returneres i den opprinnelige tilstanden det ble levert i.

Hos Ditur er det viktig for oss å alltid yte god kundeservice, så hvis du trenger hjelp, står vårt erfarne kundeserviceteam mer enn klare til å hjelpe deg. Hvis du ikke er fornøyd med en vare, kan du enkelt og greit returnere varen din ved å fylle ut og skrive ut et returetikettskjema, som du finner her.

Produktanmeldelser

Bli den første til å anmelde dette produktet
Del dine erfaringer med andre kunder.
Please share your experience with the product. Your review helps both us and other customers.