- Produktbeskrivelse
- Spesifikasjoner
- Produktomtaler
- Produktbeskrivelse
-
Detaljer
VinceroVincero ble grunnlagt i 2014 av vennene og iverksetterne Sean, Aaron og Tim. De startet Vincero med en enkel misjon om å lage herreklokker uten å hoppe over der hvor gjerdet er lavest.
De tre vennene begynte å bli lei av masseproduksjonen av enkle, minimalistiske klokker, og ville i stedet prøve å skape et merke med fokus på et moderne og modig design. Vinceros mål er å skape solide kvalitetsklokker til en uovertruffen pris. Hver gang du mottar en Vincero-klokke, vil du føle at du har fått mer verdi enn det du betalte for.De beste fordelerHos Ditur får du alltid 99 dagers full returrett, lynhurtig dag-til-dag levering og så prismatch vi alle norske autoriserte forhandlere. Deretter sitter våres effektive kundeserviceteam klar til å hjelpe deg med eventuelle spørsmål.Autorisert forhandlerDitur.no er autorisert forhandler av denne varen. Det betyr at du er sikret et 100% ekte og originalt produkt når du handler hos oss.2 års garantiDitur.no er premiumforhandler, og derfor kommer denne varen med 2 års garanti. Det betyr at du i 2 år fra du mottar produktet kan reklamere på feil og mangler. - Spesifikasjoner
-
GenereltVarenummer Bla-BlaM-K15EAN 670875433588Type klokke ArmbåndsurKjønn HerreMerke Vincero Vincero ble grunnlagt i 2014 av vennene og iverksetterne Sean, Aaron og Tim. De startet Vincero med en enkel misjon om å lage herreklokker uten å hoppe over der hvor gjerdet er lavest. De tre vennene begynte å bli lei av masseproduksjonen av enkle, minimalistiske klokker, og ville i stedet prøve å skape et merke med fokus på et moderne og modig design. Vinceros mål er å skape solide kvalitetsklokker til en uovertruffen pris. Hver gang du mottar en Vincero-klokke, vil du føle at du har fått mer verdi enn det du betalte for.UrverkUrverk Kvarts urverk Urverket er kvarts, noe som betyr at det er batteridrevet. Et kvartsurverk er enkelt å vedlikeholde og sørger for nøyaktig tid.DesignFarge på klokkeeske SvartFarge på urskive SvartFarge på bezel SvartFarge på rem SvartRem Meshlenke En meshlenke av høy kvalitet. Meshlenken er enkel å tilpasse, slik at den passer perfekt til nettopp ditt håndledd. Meshlenken føles behagelig rundt håndleddet og er samtidig ytterst holdbar.Urkasse materiale Rustfrit stål Klokken er utført i rustfritt stål, noe som garanterer for holdbarhet og kvalitet.StørrelseDiameter 42 mm OBS! Ved halve eller kvarte diameter størrelse runder vi opp eller ned til nærmeste hele tall.Tykkelse 10 mmFunksjonerVannbeskyttelse 5 ATM / 50 Meter Uret er vanntett til 50 meter (5 ATM) Dette betyr at det kan tåle vannsprøyt, regn, håndvask og lignende.Glass Safirglass Denne klokken har montert safirglass som er det sterkeste og mest motstandsdyktige glasset et ur kan ha. Glasset er ripefritt, noe som i praksis betyr at glasset ikke kan ripes. Safirglass er derfor den beste beskyttelsen til klokken din.
- Produktomtaler
-
Vær den første til at hjælpe andre. Del din mening om produktet